Jesteś tutaj

Szkolenie pt. "Delegowanie pracowników do pracy poza granicę kraju"

Zapraszamy osoby zatrudnione w działach kadr i księgowych, firm delegujących pracowników za granicę, przedsiębiorców prowadzący działalność poza granicami kraju, właścicieli i pracowników biur rachunkowych na szkolenie:

pt. „Delegowanie pracowników do pracy poza granicę kraju”

które odbędzie się 30 marca 2015 roku w budynku Stowarzyszenia Ostrzeszowskie Centrum Przedsiębiorczości ul. Przemysłowa 27, 63-500 Ostrzeszów  
Czas trwania szkolenia: 1 dzień w godzinach 09:30-16:30.
Cena szkolenia: 250,00 zł brutto/uczestnik szkolenia
W cenie szkolenia zapewniamy komplet materiałów dydaktycznych, poczęstunek oraz zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

  • Szkolenie poprowadzi Pani Małgorzata Rzeszutek – właściciel kancelarii podatkowej, doradca podatkowy zajmujący się na co dzień audytami podatkowymi , absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, wiedza i doświadczenie to wieloletnia praktyka w spółkach audytorskich, praca dydaktyczna w szkołach wyższych oraz przeprowadzanie audytów podatkowych w spółkach podlegających badaniu sprawozdań finansowych . Autorka publikacji w zakresie podatku dochodowego.

Cel szkolenia: zapoznanie słuchaczy z formami delegowania pracowników do pracy za granicą, uregulowaniami polskich i europejskich przepisów w tym zakresie, a także przygotowanie pracodawców do udzielenia pracownikom pomocy dotyczącej prawidłowego opodatkowania uzyskanych przez nich dochodów, przedstawione zostaną przepisy dotyczące koordynacji ubezpieczeń społecznych, dzięki czemu uczestnicy poznają praktyczne możliwości jak najbardziej optymalnego wykorzystania ich w praktyce.

Formularz zgłoszeniowy, szczegółowy program szkolenia dostępne są na stronie www.socp.info.pl oraz w biurze Stowarzyszenia OCP.

Program szkolenia może zostać dostosowany do potrzeb zgłaszających. W takim przypadku prosimy o wpisaniu na formularzu zgłoszeniowym zagadnień jakie wykładowca powinien omówić bardziej szczegółowo.

Na zgłoszenia czekamy do 13 marca 2015 r. do godziny 14.00

  Zapraszamy !