Jesteś tutaj

Szkolenie: pt. „Aktualne przepisy, czas pracy kierowców, obsługa tachografów, noclegi, delegacje, rozliczanie nadgodzin, ewidencja”

Zapraszamy właścicieli i pracowników firm transportowych i innych firm zatrudniających kierowców, pracowników zatrudnionych w działach kadr i księgowych a także kierowców na szkolenie: pt. „Aktualne przepisy, czas pracy kierowców, obsługa tachografów, noclegi, delegacje, rozliczanie nadgodzin, ewidencja które odbędzie się 24 marca 2015 roku w budynku Stowarzyszenia Ostrzeszowskie Centrum Przedsiębiorczości ul. Przemysłowa 27, 63-500 Ostrzeszów .
Czas trwania szkolenia: 1 dzień w godzinach 09.00 – 15.00.
Cena szkolenia: 350,00 zł brutto/uczestnik szkolenia

W cenie szkolenia zapewniamy komplet materiałów dydaktycznych, poczęstunek oraz zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.
Szkolenie poprowadzi Pan Mariusz Hendzel – Właściciel Kancelarii Transportowej ITD. PIP.pl, uczestnik i wykładowca szkoleń inspektorskich, ekspert rozliczania (ewidencji) czasu pracy kierowców, specjalista analiz zapisów na wykresówkach, doradca i szkoleniowiec kierowców, autor opinii przedsądowych, regulaminów pracy i wynagradzania w przedsiębiorstwach transportowych, specjalista obsługi tachografów cyfrowych, znawca praktyk kontrolnych ITD i PIP, współpracuje z radcami prawnymi i biegłymi sądowymi.

Formułarz szkolenia przewiduje zadawanie pytań i wyjaśnienia konkretnych zagadnień zgłaszanych przez uczestników. Poruszane są najbardziej praktyczne aspekty codziennej pracy - wyjaśniamy podstawowe obowiązki związane z nadzorem kierowców, czasem jazdy i przerw, jak i osób z większym stażem w branży transportowej - wymiana doświadczeń, skorzystanie z cudzych rozwiązań.
Formularz zgłoszeniowy, szczegółowy program szkolenia dostępne są na stronie www.socp.info.pl oraz w biurze Stowarzyszenia OCP.

Program szkolenia może zostać dostosowany do potrzeb zgłaszających. W takim przypadku prosimy o wpisanie na formularzu zgłoszeniowym zagadnień jakie wykładowca powinien omówić bardziej szczegółowo.
Na zgłoszenia czekamy do 17.03.2015 r. do godziny 14.00.

 

 

                               Zapraszamy !